Przeskocz do treści
Najlepsi lekarze specjaliści
z wieloletnią
praktyką

Nasi specjaliści

BALUMED TO ZESPÓŁ WYSOKIEJ KLASY SPECJALISTÓW Z WIELOLETNIĄ PRAKTYKĄ MEDYCZNĄ

Specjalistyczne Centrum Medyczne Profilaktyki, Diagnostyki i Terapii Małego Dziecka powstało z myślą o zapewnieniu pełnej i wysokospecjalistycznej opieki zdrowotnej najmłodszym pacjentom już od momentu ich poczęcia. Nasza działalność skupiona jest na takich dziedzinach medycyny jak pediatria, neonatologia oraz położnictwo z ginekologią. Nasi lekarze to wysokiej klasy specjaliści pediatrzy, neonatolodzy, ginekolodzy, położnicy z wieloletnią praktyką w wiodących szpitalach klinicznych i uniwersyteckich. Ponadto dajemy możliwość konsultacji specjalistycznych m.in.: alergologa, chirurga dziecięcego, kardiologa dziecięcego, nefrologa, radiologa czy urologa.

Zwracamy uwagę na najistotniejsze zagadnienia po porodzie, jakimi są między innymi: żywienie, pielęgnacja, szczepienia dziecka, problemy emocjonalne matki, czy też rola ojca w opiece nad matką i dzieckiem, dlatego oferujemy pomoc doświadczonych doradców laktacyjnych, dietetycznych, rehabilitantów, fizjoterapeutów, ortopedów. Wspieramy rodziców w tym najtrudniejszym dla nich czasie, aby szybko osiągnęli poczucie komfortu psychicznego, spokoju oraz bezpieczeństwa proponując m.in. pomoc psychologiczną.

Ponadto miły i doskonale przeszkolony personel sprawi, że każda wizyta w naszym centrum będzie przyjazna dla mam i ich maluszków. Zdrowie i zaufanie naszych Pacjentów bowiem jest dla nas najważniejsze.