Przeskocz do treści
W trosce
o zdrowie Twoje
i Twojego dziecka

O nas

BALUMED to profesjonalna i kompleksowa opieka medyczna dla Ciebie i Twojego dziecka

Specjalistyczne Centrum Medyczne Profilaktyki, Diagnostyki i Terapii Małego Dziecka powstało z myślą o zapewnieniu pełnej i wysokospecjalistycznej opieki zdrowotnej najmłodszym pacjentom już od momentu ich poczęcia. Nasza działalność skupiona jest na takich dziedzinach medycyny jak pediatria, neonatologia oraz położnictwo z ginekologią. Ciąże fizjologiczne, a także ciąże wysokiego ryzyka położniczego prowadzone są przez wysokiej klasy specjalistów położnictwa i ginekologii z dużym doświadczeniem klinicznym.

Zwracamy uwagę na najistotniejsze zagadnienia po porodzie, jakimi są między innymi: żywienie, pielęgnacja, szczepienia dziecka, problemy emocjonalne matki, czy też rola ojca w opiece nad matką i dzieckiem. Wspieramy rodziców w tym najtrudniejszym dla nich czasie, aby szybko osiągnęli poczucie komfortu psychicznego, spokoju oraz bezpieczeństwa.
Nasze gabinety wyposażone zostały w najnowszej generacji sprzęt medyczny, a wnętrze przychodni zaprojektowane tak, aby było przyjazne mamom i ich maluchom.

Zdrowie i zaufanie naszych Pacjentów jest dla nas najważniejsze.

article-img-2@2x

article-img-1@2x

5

4