Przeskocz do treści
Najlepsi lekarze specjaliści
z wieloletnią
praktyką

Nasi specjaliści

Radiolog

Dr n. med. Biejat Agnieszka

Specjalista radiologii

Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Od 1987 roku zajmuje się diagnostyką pediatryczną. Pod kierunkiem prof. A Marcińskiego obroniła pracę doktorską z zakresu ultrasonografii. Autorka i współautorka wielu prac publikowanych w Polsce i zagranicą. Odbyła stypendia zagraniczne w uniwersyteckich Zakładach Diagnostyki Pediatrycznej w Liverpoolu, Bostonie i Heidelbergu.

Obecnie pracuje w Zakładzie Radiologii Pediatrycznej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego na etacie adiunkta i pełni obowiązki zastępcy kierownika Zakładu, gdzie jest odpowiedzialna m. in. za prace w pracowni Tomografii Komputerowej. Zajmuje się dydaktyką studentów polskich i zagranicznych. Prowadzi wykłady, szkolenia z zakresu diagnostyki ultrasonograficznej, radiologicznej. 
Od wielu lat pracuje w warszawskich niepublicznych pracowniach diagnostyki radiologicznej tj. w Centrum Medycznym Damiana, Medicover, a także zajmuje się diagnostyką noworodków w Klinice Ginekologiczno-Położniczej przy ul. Starynkiewicza.

Dr hab. n. med. Bokiniec Renata

Specjalista pediatrii i neonatologii

Dr hab. n. med. Renata Bokiniec jest absolwentką I Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Warszawie. Aktualnie pełni funkcję Kierownika Kliniki Neonatologii i Intensywnej Terapii Noworodka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego oraz Szpitala im ks Anny Mazowieckiej w Warszawie przy ul. Karowej 2. Odbyła wiele staży i kursów zagranicznych zarówno w Wielkiej Brytanii jak i Stanach Zjednoczonych gdzie szlifowała umiejętność wykonywania badań ultrasonograficznych i echokardiograficznych u noworodków, oraz zdobyła rzetelne podstawy z zakresu ultrasonografii w neonatologii. Posiada certyfikat z zakresu ultrasonografii pediatrycznej, przyznawany przez Polskie Towarzystwo Ultrasonografii. Badania ultrasonograficzne i echokardiograficzne wykonuje u noworodków i niemowląt do końca pierwszego roku życia. Jest autorką wielu publikacji z dziedziny neonatologii i ultrasonografii.
Jest kierownikiem naukowym kursów ultrasonograficznych dla lekarzy organizowanych przez Klinikę Neonatologii i Intensywnej Terapii.

lek. Żakiewicz Wojciech

Ortopeda dorośli i dzieci, Radiolog

Absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Starszy asystent w Katedrze i Klinice Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu Uniwersytetu Medycznego w Warszawie przy ul Lindley'a. Zajmuje się problemami z zakresu chorób narządu ruchu - udziela konsultacji, zajmuje się kompleksowo leczeniem zachowawczym oraz operacyjnym schorzeń narządu ruchu.

Od 4 lat specjalizuje się w chorobach i leczeniu stawu kolanowego. Wykonuje łącznie ok. 250 zabiegów artroskopowych rocznie w tym artroskopowych rekonstrukcji więzadła krzyżowego przedniego. Prowadzi wykłady dla studentów Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, w tym wydziału lekarskiego, English Division oraz ratownictwa medycznego
Od ok 2 lat zajmuję się terapią biologiczną zmian o charakterze entezopatii, tendinopatii oraz zmian zwyrodnieniowych stawów

Od 3 lat prowadzi Poradnię Preluksacyjną. Wykonuje badanie ortopedyczne oraz USG stawów biodrowych u niemowląt, zajmuje się profilaktyką i ewentualnym leczeniem dysplazji stawów biodrowych.