Przypominami o obowiązku noszenia maseczek w naszej przychodni

Specjaliści z wieloletnią praktyką medyczną

Miły i doskonale przeszkolony personel sprawi, że każda wizyta w naszej warszawskiej poradni będzie przyjazna dla mam i ich maluszków.

PROF. DR HAB. N.MED.

BOŻENA KOCISZEWSKA NAJMAN

Pediatra , Neonatolog

Specjalista pediatrii i neonatologii, absolwentka Wydziału Lekarskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego oraz Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego.

zobacz więcej

LEK. MED.

ANNA KOMOROWSKA-PIOTROWSKA

Pulmonolog dziecięcy , USG płuc dzieci , Pediatra

Specjalista pediatrii oraz chorób płuc dzieci, absolwentka I Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

zobacz więcej

LEK. MED.

KACPER GAJKO

Pediatra

Odbywa specjalizacje z pediatrii w Klinice Pneumonologii i Alergologii Wieku Dziecięcego. Absolwent I Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

zobacz więcej

DR N. MED.

EWA ZACHARSKA KOKOT

Echo serca dzieci

Specjalista pediatrii i kardiologii dziecięcej, wykonuje badania ECHO serca u noworodków, niemowląt i dzieci. Konsultacje kardiologiczne, ocena EKG.

zobacz więcej

Lek. Med.

KRYSTYNA MALINOWSKA

Neurolog dziecięcy

Specjalista neurologii dziecięcej. Zajmuje się diagnostyką i leczeniem chorób układu nerwowego. Wyspecjalizowna w neurologicznej ocenie rozwoju niemowląt i dzieci.

zobacz więcej

DR N. MED.

HANNA KOCOŃ

Ortopeda

Specjalista ortopedii i traumatologii dorosłych i dzieci, specjalność ortopedia dzieci. Posiada doktorat z deformacji klatki piersiowej u dzieci i ich leczenia operacyjnego.

zobacz więcej

MGR

MONIKA GRABOWSKA

Rehabilitacja dzieci

Fizjoterapeuta dziecięcy z 20- letnim stażem zawodowym, pracuje z małymi pacjentami, elementami kilku metod fizjoterapeutycznych.

zobacz więcej

LEK. MED.

WOJCIECH ŻAKIEWICZ

Ortopeda

Ortopeda, radiolog, Absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, starszy asystent w Katedrze i Klinice Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu Uniwersytetu Medycznego w Warszawie.

zobacz więcej

DR N. MED.

AGNIESZKA BIEJAT

USG dzieci , USG dorośli

Specjalista radiologii, Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Autorka i współautorka wielu prac publikowanych w Polsce i zagranicą.

zobacz więcej

DR HAB.N.MED

RENATA BOKINIEC

USG dzieci

Specjalista pediatrii i neonatologii, radiolog. pełni funkcję zastępcy Kierownika Kliniki Neonatologii i Intensywnej Terapii Noworodka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego oraz Szpitala im ks Anny Mazowieckiej w Warszawie.

zobacz więcej

MGR

JUSTYNA KONOPCZYŃSKA-BRODZIK

Rehabilitacja oddechowa , Rehabilitacja dzieci

Fizjoterapeutka dziecięca i certyfikowana terapeutka metody AFE. Zawodowo od zawsze związana z rehabilitacją dzieci, aktualnie pracuje z dziećmi z problemami oddechowym.

zobacz więcej

mgr

Magdalena Bednarczyk

Doradca laktacyjny , Neurologopeda

Neurologopeda, certyfikowany doradca laktacyjny, specjalista wczesnej interwencji i wspomagania rozwoju małego dziecka.

zobacz więcej

LEK. MED.

Katarzyna Raczek-Pakuła

Pediatra , Doradca laktacyjny , Podcięcie wędzidełka

Lekarz pediatra. Konsultant laktacyjny IBCLC, doradca laktacyjny CDL. Współtworzy Centrum Nauki o Laktacji, prowadzi wykłady, warsztaty, praktyki w ramach kształcenia podyplomowego.

zobacz więcej

DR N. MED.

Joanna Jaworska

Pediatra , Pulmonolog dziecięcy , USG płuc dzieci

Specjalista pediatrii i chorób płuc dzieci, absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, członek Polskiego Towarzystwa Chorób Płuc, Polskiego Towarzystwa Mukowiscydozy oraz European Respiratory Society.

zobacz więcej
„Specjalistyczne Centrum Medyczne Profilaktyki, Diagnostyki i Terapii Małego Dziecka” - Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013.