Przeskocz do treści
Najlepsi lekarze specjaliści
z wieloletnią
praktyką

Nasi specjaliści

Neonatolog

Dr n. med. Kłosińska Inga

specjalista neonatologii, Międzynarodowy Konsultant Laktacyjny IBCLC

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, związana z Kliniką Neonatologii i Intensywnej Terapii Noworodka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego przy ul. Karowej.

Jest doświadczonym specjalistą neonatologiem. Specjalizuje się w żywieniu noworodków i niemowląt, posiada certyfikat Międzynarodowego Konsultanta Laktacyjnego (IBCLC). Zajmuje się zaburzeniami gospodarki wapniowo-fosforanowej, oceną rozwoju psychoruchowego noworodków donoszonych, urodzonych przedwcześnie oraz niemowląt do końca pierwszego roku życia. Jest współautorką książki popularnonaukowej „Bliźnięta i więcej… czyli o wieloraczkach podczas ciąży i po porodzie”. Biegle zna język angielski, hiszpański i niemiecki.

dr hab. n. med. Kociszewska-Najman Bożena

Neonatolog, Pediatra

Jest absolwentką Śląskiej Akademii Medycznej, od 1999 roku związana z Warszawskim Uniwersytetem Medycznym. Ordynator Oddziału Neonatologii I Katedry i Kliniki Uniwersyteckiego Centrum Zdrowia Kobiety i Noworodka w Warszawie.
Jest doświadczonym specjalistą z wieloletnią praktyką z pediatrii i neonatologii. Prowadzi zajęcia za studentami medycyny. Jest autorem i współautorem licznych prac opublikowanych w polskich i zagranicznych czasopismach. Uczestniczyła też w licznych krajowych i międzynarodowych kongresach z zakresu profilaktyki zdrowotnej oraz leczenia schorzeń u noworodków, niemowląt i dzieci.

Dr n.med. Schreiber-Zamora Joanna

Neonatolog

Notatka o lekarzu w trakcie przygotowania