Przeskocz do treści
Najlepsi lekarze specjaliści
z wieloletnią
praktyką

Nasi specjaliści

Ortopeda dorośli i dzieci

Ortopeda dziecięcy zajmuje się diagnozowaniem i leczeniem chorób układu ruchowego dzieci. Regularne badania w tym zakresie mają ogromne znaczenia dla zdrowia dziecka i należy je wykonać, gdy układ ruchowy jest jeszcze w fazie rozwojowej. Maluch powinien być zbadany między 6. a 8. tygodniem życia, następnie w fazie raczkowania i fazie chodzenia. Ortopeda dziecięcy leczy również złamania, skręcenia, zwichnięcia oraz inne urazy.

W Centrum Medycznym Balumed znajduje się poradnia preluksacyjna, w której przeprowadza się badania USG bioderek noworodków i niemowlaków. Badanie służy wykrywaniu ewentualnych wad wrodzonych stawów biodrowych u dzieci i najlepiej wykonać je między 6. a 8. tygodniem życia malucha. Dzięki dobrze postawionej diagnozie można zapobiec rozwojowi wad postawy u dziecka. Poradnia preluksacyjna w wilanowskim Specjalistycznym Centrum Medycznym Profilaktyki, Diagnostyki i Terapii Małego Dziecka Balumed dysponuje najnowocześniejszym sprzętem i zapewnia najwyższą jakość badań.


Nasi ortopedzi

DR N. MED. Kocoń Hanna

Chirurg dziecięcy, Ortopeda dorośli i dzieci

Dr. n. med Hanna Kocoń, specjalista ortopedii i traumatologii dorosłych i dzieci, specjalność ortopedia dzieci. Posiada doktorat z deformacji klatki piersiowej u dzieci i ich leczenia operacyjnego. Jest adiunktem Katedry i Kliniki Ortopedii i Traumatologii I Wydziału Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, wykładowcą ortopedii dzieci, również chirurgiem.

lek. Żakiewicz Wojciech

Ortopeda dorośli i dzieci, Radiolog

Absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Starszy asystent w Katedrze i Klinice Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu Uniwersytetu Medycznego w Warszawie przy ul Lindley'a. Zajmuje się problemami z zakresu chorób narządu ruchu - udziela konsultacji, zajmuje się kompleksowo leczeniem zachowawczym oraz operacyjnym schorzeń narządu ruchu.

Od 4 lat specjalizuje się w chorobach i leczeniu stawu kolanowego. Wykonuje łącznie ok. 250 zabiegów artroskopowych rocznie w tym artroskopowych rekonstrukcji więzadła krzyżowego przedniego. Prowadzi wykłady dla studentów Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, w tym wydziału lekarskiego, English Division oraz ratownictwa medycznego
Od ok 2 lat zajmuję się terapią biologiczną zmian o charakterze entezopatii, tendinopatii oraz zmian zwyrodnieniowych stawów

Od 3 lat prowadzi Poradnię Preluksacyjną. Wykonuje badanie ortopedyczne oraz USG stawów biodrowych u niemowląt, zajmuje się profilaktyką i ewentualnym leczeniem dysplazji stawów biodrowych.