Przypominami o obowiązku noszenia maseczek w naszej przychodni

Nasze usługi

Zapoznaj się z naszą ofertą

LEK. MED.

Katarzyna Raczek-PakułaLekarz pediatra. Konsultant laktacyjny IBCLC, doradca laktacyjny CDL. Ukończyła Akademię Medyczną w Warszawie. Doświadczenie zawodowe zdobyła w Poradni Laktacyjnej Szpitala Specjalistycznego Św. Zofii w Warszawie (obecnie CMŻ).

Współtworzy Centrum Nauki o Laktacji, prowadzi wykłady, warsztaty, praktyki w ramach kształcenia podyplomowego lekarzy, położnych i pielęgniarek, między innymi kursy "Problemy w Laktacji" i "Frenotomia dla praktyków". Współzałożycielka i obecna prezes zarządu Polskiego Towarzystwa Konsultantów i Doradców Laktacyjnych. Kompleksowa porada laktacyjna, oprócz standardowego wsparcia w karmieniu, obejmuje diagnozę pediatryczną z opcją wykonania podcięcia wędzidełka języka. Zapraszamy mamy z niemowlętami do 3 miesiąca życia.

Usługi jakie świadczy Katarzyna Raczek-Pakuła:

Pediatra Doradca laktacyjny Podcięcie wędzidełka

https://balumed.pl/images/krp.jpg

„Specjalistyczne Centrum Medyczne Profilaktyki, Diagnostyki i Terapii Małego Dziecka” - Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013.