Przeskocz do treści
Najlepsi lekarze specjaliści
z wieloletnią
praktyką

Nasi specjaliści

Pediatra

Lek. specjalista pediatrii Grabarczyk Małgorzata

Pediatra

Absolwentka I Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Pracowała w Klinice Pediatrii, Hematologii i Onkologii Samodzielnego Publicznego Dziecięcego Szpitala Klinicznego w Warszawie.
W trakcie specjalizacji z pediatrii.

prof. dr hab. n.med. Kociszewska-Najman Bożena

Neonatolog, Pediatra

Jest absolwentką Śląskiej Akademii Medycznej, od 1999 roku związana z Warszawskim Uniwersytetem Medycznym. Jest Kierownikiem Kliniki Neonatologii W Szpitalu Pediatrycznym Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego przy ul. Żwirki i Wigury.
Jest doświadczonym specjalistą z wieloletnią praktyką z pediatrii i neonatologii. Prowadzi zajęcia za studentami medycyny. Jest autorem i współautorem licznych prac opublikowanych w polskich i zagranicznych czasopismach. Uczestniczyła też w licznych krajowych i międzynarodowych kongresach z zakresu profilaktyki zdrowotnej oraz leczenia schorzeń u noworodków, niemowląt i dzieci.

lek. Komorowska - Piotrowska Anna

Pediatra

Jest absolwentką Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Zatrudniona w Klinice Pneumonologii i Alergologii Wieku Dziecięcego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego jako asystent i wykładowca. Posiada specjalizację z pediatrii, jest w trakcie specjalizacji z chorób płuc dzieci. Biegle porozumiewa się w języku angielskim. Poza chorobami układu oddechowego do jej szczególnych zainteresowań należy USG płuc.