Przeskocz do treści
Najlepsi lekarze specjaliści
z wieloletnią
praktyką

Nasi specjaliści

Pediatra

Dr n. med. Adamczuk Dominika

pediatra, konsultacje nefrologiczne

Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Zatrudniona w Klinice Nefrologii Dziecięcej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Nefrolog dziecięcy. Diagnostyka i leczenie chorób nerek, układu moczowego, zaburzenia w oddawaniu moczu, moczenie u dzieci.

dr hab. n. med. Kociszewska-Najman Bożena

Neonatolog, Pediatra

Jest absolwentką Śląskiej Akademii Medycznej, od 1999 roku związana z Warszawskim Uniwersytetem Medycznym. Ordynator Oddziału Neonatologii I Katedry i Kliniki Uniwersyteckiego Centrum Zdrowia Kobiety i Noworodka w Warszawie.
Jest doświadczonym specjalistą z wieloletnią praktyką z pediatrii i neonatologii. Prowadzi zajęcia za studentami medycyny. Jest autorem i współautorem licznych prac opublikowanych w polskich i zagranicznych czasopismach. Uczestniczyła też w licznych krajowych i międzynarodowych kongresach z zakresu profilaktyki zdrowotnej oraz leczenia schorzeń u noworodków, niemowląt i dzieci.

lek Myłek Jędrzej

pediatra

Absolwent Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Jest zatrudniony w Klinice Pneumonologii i Alergologii Wieku Rozwojowego w Szpitalu Pediatrycznym Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

Zajmuje się pacjentami hospitalizowanymi zarówno z przyczyn ogólnopediatrycznych jak i pacjentami będącymi pod opieką Kliniki z powodu chorób alergicznych takich jak: astma oskrzelowa, atopowe zapalenie skóry, alergia pokarmowa oraz chorób pneumonologicznych jak: ciężkie zapalenia czy choroby śródmiąższowe płuc.

Posiada certyfikat uprawniający go do wykonywania oraz interpretacji badań czynnościowych układu oddechowego np. badanie spirometryczne zarówno u dzieci jak i osób dorosłych.

Swoją pasję związaną z żywieniem człowieka rozwija podczas studiów podyplomowych na kierunku "Dietetyka i Poradnictwo Żywieniowe" w Katedrze Żywienia Człowieka SGGW.